| Payload: | 18 kg |
| Capacity: | 204 W |
| Supply voltage: | AC 220-230 V |
| Nominal current: | 0.89 A |
| Protection class: | Klasse 1 |
| Frequency: | 50-60 Hz |
| Weight: | 65.929 kg |
| Width: | 1800 mm |
| Depth: | 800 mm |
| Height: | 900 mm |
Manufacturer: Hupfer
Model: LT 1800/0800/900
Product code: 7505790
Time and date of the request: 05.04.2026, 11:56:51