| Payload: | 200 kg |
| Capacity: | 2990 W |
| Supply voltage: | AC 220-230 V |
| Nominal current: | 13.00 A |
| Weight: | 93.989 kg |
| Width: | 1200 mm |
| Depth: | 650 mm |
| Height: | 850 mm |
Manufacturer: Hupfer
Model: PT mAR 3E 1200/650/850 GB
Product code: 7505797
Time and date of the request: 04.04.2026, 20:03:37