| Payload: | 210 kg |
| Capacity: | 240 W |
| Supply voltage: | AC 220-230 V |
| Nominal current: | 5.00 A |
| Protection class: | Klasse 1 |
| Frequency: | 50-60 Hz |
| Weight: | 85.526 kg |
| Width: | 1400 mm |
| Depth: | 700 mm |
| Height: | 850 mm |
Manufacturer: Hupfer
Model: PT-EH/ZB 1400/700/850-1150 F GB
Product code: 7505963
Time and date of the request: 05.04.2026, 00:10:12