| Payload: | 180 kg |
| Capacity: | 240 W |
| Supply voltage: | AC 220-230 V |
| Nominal current: | 5.00 A |
| Protection class: | Klasse 1 |
| Frequency: | 50-60 Hz |
| Weight: | 142 kg |
| Width: | 2100 mm |
| Depth: | 800 mm |
| Height: | 850 mm |
Manufacturer: Hupfer
Model: ST-EH AH150 2B 2100/800/850-1150
Product code: 7506259
Time and date of the request: 04.04.2026, 20:28:08