Warmtemodule als koppelbare en verwisselbare eenheid.
| Temperatuurbereik: | digitale controller, tot op de graad |
| Vermogen: | 450 W |
| Aansluit-spanning: | AC 220-230 V |
| Nominale stroom: | 2.00 A |
| Veiligheidsklasse: | Klasse 1 |
| Frequentie: | 50-60 Hz |
| Gewicht: | 7.991 kg |
| Breedte: | 451 mm |
| Diepte: | 155 mm |
| Hoogte: | 398 mm |
Fabrikant: Hupfer
Model: WäMo-D IBF 230/400
Artikelnummer: 0163553
Aanvraagdatum: 05.04.2026, 05:12:35