Koelmodule als koppelbare en vervangbare eenheid.
| Temperatuurbereik: | digitale controller, tot op de graad |
| Vermogen: | 350 W |
| Koelvermogen: | 150 Watt |
| Aansluit-spanning: | AC 220-230 V |
| Nominale stroom: | 1.50 A |
| Veiligheidsklasse: | Klasse 1 |
| Frequentie: | 50-60 Hz |
| Gewicht: | 11.508 kg |
| Breedte: | 456 mm |
| Diepte: | 160 mm |
| Hoogte: | 436 mm |
Fabrikant: Hupfer
Model: KüMo-D IBF 230 25°C
Artikelnummer: 0163590
Aanvraagdatum: 05.04.2026, 04:53:11