Koelmodule als koppelbare en vervangbare eenheid.
| Temperatuurbereik: | digitale controller, tot op de graad |
| Vermogen: | 400 W |
| Koelvermogen: | 150 Watt |
| Aansluit-spanning: | AC 220-230 V |
| Nominale stroom: | 1.70 A |
| Veiligheidsklasse: | Klasse 1 |
| Frequentie: | 50-60 Hz |
| Gewicht: | 14.511 kg |
| Breedte: | 456 mm |
| Diepte: | 155 mm |
| Hoogte: | 486 mm |
Fabrikant: Hupfer
Model: KüMo-D IBF 230 32°C
Artikelnummer: 0164247
Aanvraagdatum: 05.04.2026, 05:12:37