| Laadvermogen: | 150 kg |
| Vermogen: | 240 W |
| Aansluit-spanning: | AC 220-230 V |
| Nominale stroom: | 1.04 A |
| Veiligheidsklasse: | Klasse 1 |
| Frequentie: | 50-60 Hz |
| Gewicht: | 60.021 kg |
| Breedte: | 2000 mm |
| Diepte: | 700 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
Fabrikant: Hupfer
Model: PT-EH 2000/700/850-1150
Artikelnummer: 7504842
Aanvraagdatum: 05.04.2026, 11:27:34