| Laadvermogen: | 285 kg |
| Vermogen: | 240 W |
| Aansluit-spanning: | AC 220-230 V |
| Nominale stroom: | 1.04 A |
| Frequentie: | 50-60 Hz |
| Gewicht: | 53.914 kg |
| Breedte: | 1400 mm |
| Diepte: | 700 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
Fabrikant: Hupfer
Model: PT-EH 1400/700/850-1150 F
Artikelnummer: 7504866
Aanvraagdatum: 05.04.2026, 11:27:40