| Laadvermogen: | 18 kg |
| Vermogen: | 204 W |
| Aansluit-spanning: | AC 220-230 V |
| Nominale stroom: | 0.89 A |
| Veiligheidsklasse: | Klasse 1 |
| Frequentie: | 50-60 Hz |
| Gewicht: | 65.929 kg |
| Breedte: | 1800 mm |
| Diepte: | 800 mm |
| Hoogte: | 900 mm |
Fabrikant: Hupfer
Model: LT 1800/0800/900
Artikelnummer: 7505790
Aanvraagdatum: 05.04.2026, 11:56:33