| Laadvermogen: | 200 kg |
| Vermogen: | 2990 W |
| Aansluit-spanning: | AC 220-230 V |
| Nominale stroom: | 13.00 A |
| Gewicht: | 93.989 kg |
| Breedte: | 1200 mm |
| Diepte: | 650 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
Fabrikant: Hupfer
Model: PT mAR 3E 1200/650/850 GB
Artikelnummer: 7505797
Aanvraagdatum: 04.04.2026, 23:44:04