| Laadvermogen: | 230 kg |
| Vermogen: | 350 W |
| Aansluit-spanning: | AC 220-230 V |
| Nominale stroom: | 1.70 A |
| Veiligheidsklasse: | Klasse 1 |
| Frequentie: | 50-60 Hz |
| Gewicht: | 98.334 kg |
| Breedte: | 1600 mm |
| Diepte: | 800 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
Fabrikant: Hupfer
Model: PT-EH 1600/800/850-1150 GB F
Artikelnummer: 7505867
Aanvraagdatum: 05.04.2026, 17:01:04