| Laadvermogen: | 180 kg |
| Vermogen: | 1100 W |
| Aansluit-spanning: | AC 220-230 V |
| Nominale stroom: | 5.00 A |
| Veiligheidsklasse: | Klasse 1 |
| Frequentie: | 50-60 Hz |
| Gewicht: | 120.281 kg |
| Breedte: | 1600 mm |
| Diepte: | 650 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
Fabrikant: Hupfer
Model: PT-EH 1600/650/850-1150 GB
Artikelnummer: 7505911
Aanvraagdatum: 05.04.2026, 05:12:50