| Laadvermogen: | 210 kg |
| Vermogen: | 240 W |
| Aansluit-spanning: | AC 220-230 V |
| Nominale stroom: | 5.00 A |
| Veiligheidsklasse: | Klasse 1 |
| Frequentie: | 50-60 Hz |
| Gewicht: | 85.526 kg |
| Breedte: | 1400 mm |
| Diepte: | 700 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
Fabrikant: Hupfer
Model: PT-EH/ZB 1400/700/850-1150 F GB
Artikelnummer: 7505963
Aanvraagdatum: 05.04.2026, 12:38:11