| Laadvermogen: | 175 kg |
| Vermogen: | 3600 W |
| Aansluit-spanning: | AC 220-230 V |
| Nominale stroom: | 16.00 A |
| Veiligheidsklasse: | Klasse 1 |
| Frequentie: | 50-60 Hz |
| Gewicht: | 162.281 kg |
| Breedte: | 1557 mm |
| Diepte: | 2157 mm |
| Hoogte: | 1032 mm |
Fabrikant: Hupfer
Model: PT-EH 1800/900/850-1150 GB 001
Artikelnummer: 7505970
Aanvraagdatum: 05.04.2026, 05:12:45