| Laadvermogen: | 180 kg |
| Vermogen: | 240 W |
| Aansluit-spanning: | AC 220-230 V |
| Nominale stroom: | 5.00 A |
| Veiligheidsklasse: | Klasse 1 |
| Frequentie: | 50-60 Hz |
| Gewicht: | 142 kg |
| Breedte: | 2100 mm |
| Diepte: | 800 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
Fabrikant: Hupfer
Model: ST-EH AH150 2B 2100/800/850-1150
Artikelnummer: 7506259
Aanvraagdatum: 05.04.2026, 04:52:12